Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
Kthella SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J69303023D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 170,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim - montime, prodhim materialesh ndertimi, punime dheu, murature> Ndertime civile,industriale, ujesjellesa, punime hidraulike. Import eksport dhe tregetim te mallrave te ndryshem industrial dhe ushqimor. Karburante me pakice. Servis makinash dhe tregetim me shumice dhe pakice i pjeseve te kembimit per automjete. Mbareshtim pyjesh, pyllezime, shfrytezim pyjesh. Mbareshtim i faunes dhe i flores Pastrim,gjelbrim,dekor,mirembajtje varrezash dhe sherbime funerale.Per te ushtruar veprimtarine ne fushen e Administrimit dhe sherbimit te ndertesave.Studime gjeologjike,vleresim gjeologjiko-inxhinjerik i truallit per objekte civile-ekonomike deri 5 kate:sillose,kulla,kulla uji etj.b/arme metalike.Perforcime themeli e punime nentokesore.Puse-ēpime gjeologo-inxhinjerike-ēpime per uje etj.Tregetim gazi me pakice.Bar-Restorant.Hoteleri.Grumbullim, transportim, perpunim , riciklim i mbetjeve urbane.Ndėrtim dhe rikonstruksion i ndertesave civile-industriale, terrene sportive, ujesjellesave, kanalizimeve,vepra kullime e ujitje,hidrocentale, mbrojtje lumore, sisteme hidraulike, konstruksione speciale etj. Ndertim, rikonstruksion dhe mirembajtje te infrastruktures rrugore , shesheve etj. Punime elektrike te tensionit te ulet ,mesem dhe te larte.Punime te inxhinjerise mjedisore .Punime ne restaurime te ndertesave civile industriale, shesheve, muzeve, ndertesave te rendesisė se veēante etj.Punime gureve natyror ,dekorativ etj.Prodhim material ndertime (betone ,llaēra, bordure-pllaka e elemente te parafabrikuara te betoneve, gure natyror, inerte etj.)Sherbime te pastrimit e gjelberimit te hapsirave publike. Sherbime te shfrytezimit te pyjeve e kullotave dhe sherbimeve qe lidhen me to.Punime konstruksione e mbulesa special ēeliku - betonarme etj.Punime gjelberimi, mbjellje pemesh e fidana, landfill, prodhim i fidanave, i luleve dhe pemeve dekorative etj.Punime restaurimi te gureve natyror, dekorativ etj.
Adresa: RRESHEN Rruga " Shen Vinēenso De Paolo" , pėrballė varrezave te Qytetit Rreshen
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pjetėr Nikolli 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Pjetėr Nikolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 278,836,251.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 219,500,459.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 18,755,583.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 29,118,939.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 19,863,352.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 16,049,868.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Lindita Muēa
Kthella SHPK