Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
ALB-BUILDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J69102508C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 286,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pėllumb Beta 50
Odhise Bresha 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Odhise Bresha, Pėllumb Beta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,712,583,195.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 150,002,936.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 235,858,573.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 338,676,873.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAZARS 12/01/2015
ALB-BUILDING
ALB-BUILDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!