Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
Rosi SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J69102223E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,580,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregetise se pergjitheshme te prodhimit, te ndertimit, tregetimit te mallrave te ndryshme. Ne fushen e ushqimit social, transport mallrash dhe udhetaresh, ne fushen e botimeve dhe te gazetarise.Aktivitet minerar,prodhim minerali grupi I,II,III,IV,import eksport dhe pune me lende plasese.Linje e prodhimit te betonit dhe fraksionimit te inerteve. Linje prodhimi asfalto-beton.Blerje dhe shitje automjetesh per transport udhetaresh,automjete per transport mallrash dhe makineri germimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kostandin Gjata 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kostandin Gjata
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 50,527,055.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 629,754.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 468,459.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 203,847.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Rosi SHPK