Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ekskluziv SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J69102021W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 68,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim i materialeve te ndertimit, import export tregetim shumice pakice te tyre, ndertim montim objektesh. Grumbullim dhe shitje skrapi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rexhep Ruēi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Rexhep Ruēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 17,546,207.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -5,334,497.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,624,129.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,645,719.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ekskluziv SHPK