Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
DAJANA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J68423505V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 9,860,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 9,860
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtim, montim e prodhime materiale ndertimi, punime dheu, murature, shembjesh, ndertime civile, industriale, turistike,bujqesore dhe kompletimi me instalime te nevojshme per to,punime restaurimi,ujesjellesa,eksport import dhe tregtim me shumice e pakice te mallrave ushqimore dhe industriale, bujqesore,i karburanteve dhe nenprodukteve te tyre,servis makinash, etj.
Adresa: LEZHE Lagjja” Nene Tereza”, Rruga Shaljaneve, Ndertese private 1 Kateshe ne Zonen Kadastrale Nr.8632, Numri I Pasurise 10/152
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nikoll Ndoj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Nikoll Ndoj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 4,928,452.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 9,080,424.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,398,041.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 944,647.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 631,573.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 399,265.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DAJANA