Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
N. S.S (Ndreu security services)
Numri unik i identifikimit (NIPT): J68319509H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 27,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 27,000
Fusha e veprimtarisė: Ruajtja e sigurimi i objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizik e juridik,sigurimin e mbrojtjen e jetes dhe shendetit te personave fizik ose juridik,shtetas shqiptar ose te huaj,Bar-Restorant,hoteleri,etj. Import-eksport dhe instalim tė sistemeve tė alarmit, tė pajisjeve tė vėzhgimit dhe kontroll me sallė operative, prodhim dhe pėrdorim tė tyre, si dhe organizimi i grupeve tė gatshme tė mbrojtjes dhe ndėrhyrjes. Prodhim, mirėmbajtje, tregtim i pajisjeve dhe lėndėve tė shuarjes sė zjarrit dhe shpėtimit. Organizimi i grupeve tė mbrojtjes dhe shpėtimit kundra zjarrit dhe emergjencave natyrore.
Adresa: LEZHE Lagjja "Beslidhja" pranė ish Godinės sė Raiffeisen Bank, kati 3-tė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pavlin Ndreu 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Albert Ndreu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 66,431,789.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 136,798,809.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,614,064.60
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,567,123.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,657,466.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 12,606,784.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
N. S.S (Ndreu security services)