Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
STERKAJ SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J68310708M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 128,600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile e industriale te te gjitha llojeve, tregti, import- eksport, prodhim, perpunimi e sherbime ne fushen e industrise ushqimore, materiale te ndertimit, teindustrise, artizanatit, veshmbathjes, farmaceutike, artistike etj.Import-eksport dhe perpunim aktiv i lendeve te para dhe gjysme produkteve.Projekte inxhinerike per linjat e perpunimit industrial, kerkime dhe studime te ndryshme ne fushen e fizibilitetit per zbatimin e projekteve te ndryshme.Veprime e operacione te tjera financiare, juriduke, tregtare e civile.Transport mallrash e udhetaresh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lulzim Sterkaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Lulzim Sterkaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 318,997,396.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 28,738,937.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 34,558,826.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 25,524,644.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STERKAJ SHPK