Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
JUNIK SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J68007522L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 389,641,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shfrytezimte dhe perpunim te lendes drusore, shfrytezim te pyllit. -Tregtim mallra industriale, elektroshtepiake, bime medicinale, ushqimore me shumice e pakice. -Veprimtari ne fushen e turizmit, kambizem si dhe ne fushen e ndertimit te objekteve civile industriale, bujqesore, rruge, kanalizime, ujesjellesa, vepra arti, etj. -Transport i mallrave si brenda dhe jashte vendit. -Import-eksport te produkteve te siperpermendura e atyre te lejuara me ligj. -Si dhe ēdo aktivitet te lejuar me ligj. - Transport i mallrave per te trete. Sherbime Hotelerie, Lavanterie.Prodhim,perpunimdhe shperndarje me shumice e ushqimeve.Tregtim,prodhim dhe montim i mobiljeve.Rehabilitim rezervuaresh. -Sherbim privat i Sigurise Fizike. a. "Sigurim fizik i objekteve shteterore e private, i personave si dhe veprimtarive social-kulturore, sportive, fetare e politike" e cila ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit. b. "Sigurimi dhe shoqerimi i vlerave monetare e sendeve te ēmuara gjate transportit" e cila ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit. Shitje e mjeteve dhe automjeteve.
Adresa: LEZHE Lagjja SMT, Ndertese 2-Kateshe, kati 2, prane Drejtorise Sherbimit Pyjor Lezhe
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ded Malutaj 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 498,554,694.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 887,257,775.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 48,043,061.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 108,456,098.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 101,148,696.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JUNIK SHPK