Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ULEZA NDERTIMI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J67902928O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 116,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime ndertimi, montimi, punime restaurimi, ujesjellesa, kanalizime, mirembajtje e sherbime ne sektorin komunal. Punime ndertimi sipas licenses se leshuar nga Ministria e Ndertimit. Tregti me pakice e shimice, import - eksport ne mallra ushqimore, industriale, fruta perime te te gjitha llojeve. Makineri e pajisje per shitje e nevoja prodhimi. Bar, restorant, hoteleri. Prodhim mallrash ushqimore te te gjitha llojeve. Prodhim material ndertimi te te gjitha llojeve. Grumbullim, perpunim i prodhimeve bujqesore e blegtorale. Grumbullim dhe tregtim te bimeve medicinale. Tregtim karburanti, goma e vajra. Sherbime te tjera te ndryshme. Si dhe cdo aktivitet tjeter qe vecmas ose se bashku me ato te permendura me siper do te konsiderohen te pershtatshme per rritjen dhe zhvillimin e shoqerise. Grumbullim, perpunim bime medicinale, hoteleri, turizem, bouling.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nikolin Shpani 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Nikolin Shpani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 206,570,841.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,545,634.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 24,176,334.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 18,516,988.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Engjėllushe Rami
ULEZA NDERTIMI SHPK