Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
CURRI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J67902718S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 548,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertimi, projektim dhe zbatim, projektim e ndertim te objekteve te ndryshem civile, industriale, turistike, bujqesore etj, restaurime te godinave e objekteve te ndryshme private, social-kulturore, te kultit etj, punime dheu e transport, punime murature, betoni, baton arme te zakonshem, konstruksione metalike e druri, punime shembjesh, instalime e paisje te nevojshme si dhe shitblerje te materialeve te ndertimit, eksport import, kryerje te transaksioneve te ndryshme te cdo malli(prodhime te ndryshme te gatshme, gjysem te gatshme e lende te pare), duke siguruar dhe sherbime magazinimi per te tretet ne ambjentet e shoqerise, transporte te ndryshme, perdorimi i mjeteve te mekanizuara per punime te ndryshme, me rrota gome e zinxhiri, marrje dhe dhenie me qira te objekteve te ndryshme si dhe cdo veprimtari tjeter qe vecmas ose se bashku me ato te permendura me siper do te konsiderohen te pershtatshme per rritjen dhe zhvillimin e shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Faik Curri 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Faik Curri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 789,243,762.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 69,182,645.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 44,304,478.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 39,947,049.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Engjėllushe Rami
Engjėllushe Rami
CURRI SHPK