Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BEATO-ANNIBALE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 29-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J67902551B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 69,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 69,500
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fran Tushaj 49
Viktor Tushaj 51
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Fran Tushaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -16,135,629.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 25,571,150.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 238,234.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEATO-ANNIBALE
BEATO-ANNIBALE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!