Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Porti Detar Shengjin
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J67902539F
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 632,906,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 632,906
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Gjovalin Tusha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 57,648,552.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 13,046,472.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 677,797.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -12,625,921.00
Website:http://portishengjin.com/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Nexhmije Cela 17/01/2014
Elida Miti 17/01/2014
Porti Detar Shengjin
Porti Detar Shengjin
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!