Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
SERDADO
Numri unik i identifikimit (NIPT): J67902524E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim,perpunim,shitblerje te lendes drusore.Veprimtari ndertimore(material ndertimor),materiale hidroteknike.Tregtim te artikujve industrial,ushqimor,elektroshtepiak,bujqesor(drithe buke),bime medicinale,veprimtari komisionere.Tregtim mjete transporti,pjese kembimi per autovetura,makineri te renda,goma etj.material rikupero me pakice e shumice dhe riparim automjetesh.Import-eksport i ketyre produkteve.Si dhe cdo aktivitet te lejuar me ligj.
Adresa: SHENGJIN Banese 1-Kateshe,Superstrada Lezhe -Tirane, km2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Toli Mėhilli 50
Shqiponja Mehilli 50
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Toli Mėhilli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 14,101,528.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 13,813,311.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 760,247.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 319,033.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -106,784.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,076,505.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SERDADO