Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
BARDHI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J67902364U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 23,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 23,800
Fusha e veprimtarisė: Sherbime publike,riparime te pjesshme dhe te pergjithshme banesash,private e shteterore.Mirbajtje rrugesh,trotuaresh dhe kanalizimeve.Ndertime banesash sheteterore she private dhe objekteve te tjera te ēdo lloji.Prodhime parafabrikate te ndryshme e te tjera.Ndertime urash dhe rrugesh.Ndertime ujesjellesish dhe te tjera.Veprimtari ne fushen e ndertimit,sherbime publike,riparime te pjesshme trotuaresh dhe kanalizime,ndertime banesash shteterore,private dhe objekteve te tjera te ēdo lloji.Sherbime publike ,Pastrim,grumbullim ,transportim te mbetjeve urbane,gjelbrim dhe dekor,sherbime funerale ,mirembajtje varrezash,etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Josif Bardhi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Josif Bardhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 29,423,560.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,484,086.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 229,893.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,952,393.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BARDHI SHPK
BARDHI SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!