Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ERXHEN
Numri unik i identifikimit (NIPT): J67117044Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbime, riparime, vendosje paisjesh impianistike, Ndertime, tregti me shumice e pakice, import-eksport, perpunim te lendes drusore, perpunime dekorative te hekurit dhe mermerit.
Adresa: SHKODER Lagjja Manush Alimani, Bulevardi I Zogu I, afer shkolles Ndre Mjeda
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kujtim Qahi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kujtim Qahi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 16,424,958.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 12,524,456.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,064,880.09
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,160,073.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 715,977.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 596,713.20
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERXHEN