Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
ROZAFA 94
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66915036O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit dhe projektimit. Zbatime per prodhimin e materialeve inerte, silloca. kulla uji, punime karpentiere, etj.Punime germimi ne toke,ndertime civile dhe industriale, rikonstruksion dhe mirembajtje godinash civile e industriale,veshje fasada, rruge, autostrada, mbikalime, hekurudha, tramvaje, metro, pista diga dhe tunele hidroteknike, ujesjellesa, gazsjellesa, vajsjellesa, vepra kullimi e vaditje, punime dhe mbrojtje lumore,sistemime hidraulike dhe bonifikime,punime per prishjen e ndertimeve, impiante hidrosanitare, kuzhina, lavanteri, mirembajtja e tyre, punime rifiniture te muratures dhe te lidhura me to,finiture me materjale druri, plastic metalik dhe xhami dhe rifiniture te natyres teknike ndertuse,sinjalistika rrugore jo ndriēuese, barrier dhe mbrojtje rrugore. Punime ne siperfaqe te gjelberta parqe-pyll,parqe,pastrim i siperfaqeve urbane kryerje e punimeve ne varrezat publike dhe te Deshmorve, mirembajtja dhe zhvillimi i dekorit ne mjediset urbane,pastrim territorit,godinash dhe ambjenteve te brendshme. 1. Tregtim i artikujve te ndryshem industrial, pjese kembimi, bujqesore, blegtoral e ushqimore, hidrosanitare, paisje mjekesore, makineri dhe paisje te ndryshme internet kafe, vegla auto, pjese kembimi, bujqesore, blegtoral e ushqimore, hidrosanitare, paisje mjekesore, agjensi turistike, sherbime pastrami dhe kullimi, evadim I mbeturinave spitalore, sherbim transport mallrash dhe udhetaresh, sherbime per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme kulturore, artistike, muzikore, sportive. Punime restaurimi dhe konservimi: Restaurim i ndertesave monument kulture, punime restaurimi ne veprat arkeologjike, punime konservimi dhe restaurimi ne veprat a artit dhe objektet muzeale. Servis makinash, lavazh
Adresa: SHKODER Lagjja Manush Alimani, Bulevardi Zogu i Pare, nr pasurie 1/3+2-2/1, zona kadastrale 8594
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Muhamet Kaēirani 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Muhamet Kaēirani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 13,121,868.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 13,306,955.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,193,930.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,627,563.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 163,622.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -896,741.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ROZAFA 94