Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
RIVIERA SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66903244D 
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim civile ne fushen publike dhe private, ne infrastrukture (rruge, sisteme drenazhi, vepra arti, sisteme ujesjelles - kanalizime, porte aeroporte etj). Implementimi i projekteve energjitike (nenstacione, linja transmetimi, hidrocentrale etj), Real Estate (apartamente, Qendra Tregetare etj), zhvillimi i turizmit (hotele, fshatra turistik). Investime, Prodhime material ndertimi etj. Shoqeria kryen cdo lloj aktiviteti qe ben pjese ne objektin e saj, qe lidhet me te dhe e mbeshtet ate. Shoqeria zbaton te gjitha ligjet dhe aktet nenligjore te duhura. Ajo zbaton standartet me te larta te etikes. Veprimtari i medias sė shkruar, krijim dhe publikim gazete etj. Sisteme sigurie, sinjalistike rrugore dhe mirembajtje te infrastruktures rrugore dhe te veprave te ndertimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dritan Ēelaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Dritan Ēelaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 282,997,661.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 40,394.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -7,364,325.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,395,819.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RIVIERA SHPK