Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
S.M.O.UNION SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66902042Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 391,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice, import eksport i artikujve te ndryshem industriale,materialeve te ndertimit.Prodhim dhe tregtim buke,karburanti. Sipermarrje ndertimi e projektimi. Ndertime civile dhe ekonomike,vepra kullimi,ujitje toke. Punime karpentiere,zhvillimi te dekorit ne mjedise urbane. Shtrim dhe riveshje rrugesh. Ondulacion.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mehdi Shabani 33.33
Fernand Nuha 33.33
Xhevat Vataksi 33.34
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fernand Nuha, Mehdi Shabani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 11,299,428.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 26,970,867.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S.M.O.UNION SHPK