Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ERZENI/SH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66902027T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 35,585,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi paisje, prodhime tavoline e karrige metali, prodhime mobileri te buta, tekstile te ndryshme, import eksport tregtim me shumice e pakice te prodhimeve industrial, ushqimore, produketeve bujqesore, elektroshtepiake, materiale ndertimi, plehrave kimike, material dhe pjese kembimit te tyre, sherime servisi automjetesh, import eksport tregtimin me shumice I vajrave lubrifikante e karburanteve, ndertim. Transport per vehte dhe te trete.Materiale dhe paisje elektrike te gjitha llojeve. Import eksport, prodhim, blerje dhe tregtim per paisje dhe mobileri spitalore.
Adresa: SHKODER Lagjja Bahēallek, Rruga Nacionale Shkoder-Tirane, nr pasurie 17/910, zona kadastrale 8591
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erzen Lesha 50
Artor Lesha 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Artor Lesha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,313,135,069.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 909,107,470.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 11,319,185.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 87,414,734.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 340,930,148.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 131,161,140.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERZENI/SH