Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PRODHIM KABLLO Shkoder
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66902025D
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 938,200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 938,200
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Agron Ēuliqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Irena Pulaj 10/03/1999
PRODHIM KABLLO Shkoder
PRODHIM KABLLO Shkoder
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!