Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"ONI"
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66902008N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 71,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Programim sistemesh telekomunikacioni, instalim i rrjeteve kompjuterike, tregtim te artikujve te ndryshenm industriale, ushqimore, bujqesore, materiale ndertimi, me shumice dhe pakice import eksport. Prodhim dhe tregtim me shumice dhe pakice te bojrave hidromat dhe lende larese (detergjent).Ne fushen e studimit, projektimit, Prodhime qeramike, Ndertime civile,industriale, restaurime etj.Ne fushen e Shendetesis Projektim ,implementim,mirembajtje,shitje,konsulence etj. Import dhe tregtim me shumice e pakice te te gjitha kategorive te produkteve kozmetike, aksesore e bizhuteri, te artikujve te galanterise, si canta, kepuce, rripa, etj. Hapje e njesive tregtare per ofrimin e sherbimeve kozmetike (parukeri, trajtim lekure, trupi, etj). Atelie, organizim sfllatash, stilim veshje dhe prodhimi i tyre. Import - eksport dhe tregti me shumice dhe pakice e veshjeve dhe konfeksioneve te ndryshme, prodhim konfeksionesh. Hapje e kurseve profesionale dhe trajnime per parukeri, kozmetike, trajtim lekure, trupi, etj. Hapje shkolle ( institute, akademi profesionale ) profesionale per parukeri, kozmetike, trajtim lekure, trupi, etj.
Adresa: SHKODER Lagja Vasil Shanto, Rruga Hydajet Lezha, Nr 32
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Reshat Koēkiēi 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Reshat Koēkiēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 46,000,275.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 46,263,022.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,645,863.22
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,124,667.05
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,518,555.92
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,949,258.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"ONI"
"ONI"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!