Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
FRIGORIFERI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66828217N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 229,425,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 229,425
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregetise dhe Energjitikes 49
DOMUS SILVA-ALBANIA 51
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Olsi Peshtanaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Marie Dushi 25/11/1999
Jaupaj-G 24/04/2015
FRIGORIFERI