Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
AVDULI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66703306O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 41,489,459.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim materiale ndertimit, aktivitet ne fushen e ndertimit, etj. Projektim, ndertim, montim, zbatim e rikonstruksion te godinave te te gjitha llojeve te objekteve te ndryshme si:ndertime civile dhe ekonomike,ndertime rrugore,ura e vepra arti,ndertime hidraulike,ndertime te veprave te vecanta dhe pune speciale,punime restaurimi dhe karpentierie,punime sherbimi,punime te sinjalizimit rrugor dhe topogjeodezike dhe shpime gjeologo-ixhinjerike, punime te inxhinjerise te mjedisit, instalim te impianteve te teknologjise se vecante dhe atyre te prodhimit te energjise elektrike,si dhe prodhim materiale ndertimi Impjante ngritese transportuese. Ndertime parafabrikat beton arme, struktura metalike e druri.Tregtim me shumice e pakice,import-eksport,te artikujve te ndryshem, industrial, materiale te ndertimit,pajisje hidraulike dhe hidrosanitare,pajisjeve elektrike,pajisje elektroshtepiake dhe elektronikjende drusore.Ne fushen e projektimit te objekteve te ndryshme te ndertimit.Ne fushen e transportit,transport mallrash brenda dhe jashte vendit. Si dhe kompletimi me instalimet elektrike, elektronike etj, qe lidhen me to.
Adresa: VLORE Lagjja 10 Korriku, Rruga Perlat Rexhepi, Objekt 3-katesh nr.4, Kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Avduli 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Arben Avduli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 15,554,785.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 92,902,589.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,970,130.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 242,123.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 761,824.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,417,887.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AVDULI