Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PORTI DETAR Vlore SH.A.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66703258N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 731,339,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 731,339
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Edmond Leka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 119,016,224.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -15,903,858.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -34,566,111.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 9,377,974.00
Website:http://www.portivlore.com/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Aida Maloku 17/12/2008
Volfi Semini 17/12/2008
PORTI DETAR Vlore SH.A.
PORTI DETAR Vlore SH.A.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!