Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ND\JA E KRIPES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66703246N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 17,167,569,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 17,167,569
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregetise dhe Energjitikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregetise dhe Energjitikes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Besnik Demaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
ND\JA E KRIPES
ND\JA E KRIPES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!