Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALB TIEFBAU SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66703049C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 240,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 240,000
Fusha e veprimtarisė: Ndertim te veprave te ndryshme. Sipermarrje ndertimesh, punime dheu, murature, beton, betonarme, punime te zakonshme, punime shebjesh. Ndertim banese civile, industriale, turistike, bujqesore etj e kopletime per insalimet e nevojshme per to, punime restaurimi, tunele etj. Prodhim materiale ndertimi, ndertime hidraulike, punime sherbimi dhe topogjeodezike, hidrosanitare, makineri e paisje, dhenie me qera e tyre, pjese kembimi etj. Import eksport, agjensi turistike, servil, tregtim karburante e vajra lubrifikante me pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flamur Hoxha 50
Isen Dervishi 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Flamur Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 530,480,202.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 40,916,957.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 23,437,777.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 10,023,032.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB TIEFBAU SHPK
ALB TIEFBAU SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!