Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
B.M-Konstruksion SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66703048R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100,000
Fusha e veprimtarisė: Ndertim, projektim dhe zbatim si projektues konstruktor, projektim tynelesh, zbatim punime dheu, sistemime taracash, ndertime civile, industriale, turistike, rikonstruksion godinash etj. Pastiēeri, Vinoteke. Import Eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mark Gjeka 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Mark Gjeka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 58,426,591.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,297,593.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 21,147,487.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 21,045,612.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
B.M-Konstruksion SHPK