Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"M U R A T I"
Numri unik i identifikimit (NIPT): J66702413V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 89,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 49,000
Fusha e veprimtarisė: Ndertim objektesh te permasave te ndryshme, shtepi, vila, ndertesa shumekateshe ose komplekse pallatesh, punime mirembajtje, sherbim fasade, Ndertim rrugesh dhe urash si dheundertime portuale, detare dhe ajrore si dhe rikonstruksionin e tyre, asfaltim dhe veshje me asfaltim, Ndertim digash, galeri, tunele, damba. Ndertim vepra kullimi, ujitje, impiante vaditese, punime mbrojtje dhe sisteme hidraulike, punime dhe sistemime elektrike Ndertim ambiente dhe sistemim gjelberimi, parqe e lulishte, Nyje betoni, Import eksport te artikujve te ndryshem si edhe skrap (mbeturina hekurishtesh). transporti dhe pune, traktore, fadroma te te gjitha llojeve, transportues, makina asfaltimi, makineri e paisje per nyje betoni. Ndertim pika karburanti dhe tregetim me pakice te nenprodukteve te naftes. Agjensi trasporti per udhetare dhe pasagjere, hoteleri, turizem. Tregtim me shumice dhe pakice, import eksport te artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, elektroshtepiake, kozmetike. Tregtim dhe shitje produkte artizanati, kimike, tekstile, artikuj plastike, xhama, mobilje, Tregtim produkte te gatshme dhe gjysem te gatshme me shumice dhe pakice, si edhe ēdo veprimtari tjeter qe i sherben rritjes dhe zhvillimit te kesaj shoqerie.Rikonstruksion i godines se Ministrise se Zhvillimit Urban
Adresa: BULQIZE Rruga Ish Keshilli i Rrethit Bulqize, Lagjja e re, Banesa 775/1, Shkalla 1, Kati 4, Apartamenti 1 Diber Bulqize BULQIZE Rruga Ish Keshilli i Rrethit Bulqize, Lagjja e re, Banesa 775/1, Shkalla 1, Kati 4, Apartamenti 1 Diber Bulqize BULQIZE Rruga Ish Keshilli i Rrethit Bulqize, Lagjja e re, Banesa 775/1, Shkalla 1, Kati 4, Apartamenti 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Imer Murati 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Imer Murati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 103,007,153.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 114,336,871.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,349,686.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 31,405,425.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 7,241,074.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 8,879,384.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"M U R A T I"
"M U R A T I"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!