Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
NDERTUESI - SHPK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 02-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64520023P
Forma ligjore: Shoqėri me Pėrgjegjėsi tė Kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maksim Ymer 34
Stefan Laēi 33
Grigor Loēi 33
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Maksim Ymer
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 20,647,600.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,337,262.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 9,160,101.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,688,437.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NDERTUESI - SHPK