Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
G.P.G. COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 12-01-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64324443V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 290,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 290,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Paqsor Buzi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Paqsor Buzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,373,986,589.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 71,776,921.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 88,233,142.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 132,193,386.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
G.P.G. COMPANY