Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PORTI DETAR Sarande
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64228812K
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Sarande
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 460,785,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 460,785
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtise dhe Sipermarjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Sotir Davella
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 2
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 468,421.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,098,804.00
Website:http://www.portisarande.com.al/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Leze Abazi 15/06/2012
PORTI DETAR Sarande