Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KORSEL SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64104124G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēe
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 171,600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 7,160
Fusha e veprimtarisė: Ndertim objektesh civile, rikonstruksione godinash,veprash arti, pastrim te mjediseve urbane,punime ne siperfaqe te gjelberta,sherbime funerale dhe dekori,dezifektim.
Adresa: Korēe KORCE Objekt Privat, Bulevardi Fan. S. Noli, Perballe Supermarket " Elisabet"
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maksim Fejzulla 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshja koncesionare
Administratorė: Maksim Fejzulla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 242,426,703.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 296,195,642.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 43,906,947.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 37,160,182.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 98,607,755.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2012 2007
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vasil Xega 01/01/2013 31/12/2014
KORSEL SHPK