Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
GRUMBULLIM PERPUNIM DRITHI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64104045W
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Korce
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 48,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 48,000
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Lavderim Ēoto
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Kastriot Haxhaj 28/06/1999
GRUMBULLIM PERPUNIM DRITHI
GRUMBULLIM PERPUNIM DRITHI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!