Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
ARTI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103808P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 342,510,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 73,500
Fusha e veprimtarisė: Ndertime Civile e Industriale,Prodhime materiale betoni,Prodhime Inerte dhe nenprodukte te tyre,Hapje Inerte dhe Linje betoni.Lende plasese dinamike,kapsolla detopnatore,magazinimin e tyre,per punimet ne linjat inerte,prodhim i asfalto betonit,betoneve,rikonstruksion te objekteve,ndertim digash,perforcime themeli dhe izolime mbi dhe nentokesore,lyerje fasadash dhe lyerje te objekteve,hidroizolime,punime te mirembajtjes dhe sinjalistikes rrugore,ndertim mbishtresash rrugore,ndertim te ureve,rruge,punime karpentjerie prej druri dhe konstruksione metalike,prodhim te tyre dhe ndertime objektesh me fasada xhami,importe,eksporte dhe tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem ,inerte dhe nenprodukteve te tyre,te prodhimeve te betonit.Shitje te pasurive te paluajtshme,te realizuara gjate ndertimit,hyrja ne mardhenie bashkpunimi me persona te trete,fizik ose juridik,hapje te Agjensive Imobilare.Ndertime civile e industriale,punime te ndryshme dheu beton,beton arme,ndertime civile,vepra arti,kanalizime,rikonstruksion godinash,veshje fasadash,prodhime druri ,metalike,plastike per dyer dhe dritare.Te ofroj,kryej dhe drejtoj sherbime sipermarjeje,projekte dhe veprimtari te te gjitha llojeve.Te krijoj,bleje,financoj,investoj,te hyje ne mardhenie me te trete.
Adresa: SARANDE, Lagjja nr.1,Rruga Onhezmi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mihal Xoro 50
Ahilea Papuēi 50
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Alqi Xoro, Ahilea Papuēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 198,997,646.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 121,655,681.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 7,469,214.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,969,087.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,480,472.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 9,218,607.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARTI