Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
" LEKA "
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103631O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Punime dheu,sistemime terenesh etj.Prodhim dhe tregtim materiale ndertimi.Prodhim inertesh,rere,ēakulli,gure,mermere.Prodhim elementesh te parafabrikuara betoni e beton arme.Ndertime civile dhe industriale,ekonomike,turistike,dhe bujqesore,deri ne dy kate dhe mbi dy kate,kompletimi dhe istalimi me karakter social,kulturor dhe te kulteve te ndryshme fetare si dhe restaurimeve dhe rikonstruksion godinash civile e ekonomike,veshje fasadash.Ndertime e projektime dhe riasfaltime rrugesh dhe autostrada,punime te sinjalizimit rrugor,vijezime te rrugeve,nderime vepra arti ne rruge.Ndertime rruge te kategorise se I deri V,ndertim ujesjellesa dhe kanalizime,mirmbajtje dhe zhvillim i dekorit ne mjediset urbane,punime karpenterie.Kryerje punimesh te inxhinjerise civile te te gjitha llojeve te veprave te artit,riparim dhe mirmbajtje te veprave ekzistuese ,izolime mbi dhe nentokesore nga ujrat siperfaqesore te siperfaqeve te gjelbera si pyje ,parqe.Administrimi i guroreve impjanteve te betonit te konglomerateve bituminoze dhe te copezimit,prodhime materiale bituminoze,kartonkaterma,pasta,mastikabituminoze,asfalto beton.Veshjesh rrugesh me asfaltobeton,sistemim e asfaltim sheshe,punime mermbajtje.Asistence teknike,juridike.Sherbime te natyrave te ngjashme per te cilat shoqeria do te pajiset me liēencat perkatese.Import-eksport,,tregti te artikujve te ndryshem ndertimi.
Adresa: Korce Cerrave CERRAVE Fshati Cerrave, banese prane shkolles se mesme
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Barjam Leka 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Barjam Leka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 12,170,513.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 12,798,753.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 220,376.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 36,437.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -1,602,560.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
" LEKA "