Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 11 Maj 2019
AL - Dok
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103601Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 33,659,115.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Projektim dhe ndertim i objekteve civile, turistike, kanalizimeve, rrugeve,ujesjellesave. Prodhim materialesh ndetimi. Prodhim guri e materiale inerte. Punime me lende plasese. Import - eksport, tregetim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem.punime pastrimi objektesh civile, industriale ,teritore banimi dhe instuticione
Adresa: Korce Udenisht UDENISHT Komuna Udenisht, Qaf Thane,prane hotel Odesa
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ajas Dokollari 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ajas Dokollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 19,355,509.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 19,618,768.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,311,520.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,575,624.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,190,274.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,623,177.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL - Dok
AL - Dok
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!