Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
M. B. KURTI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103483H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 45,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumic e pakice te artikujve te ndryshem,industrise,produkte bujqesore,materiale ndertimi,pesticide, paisje elektronike,konfesksioneetj import eksport. Transport te mallrave dhe udhetareve brenda dhe jashtevendit.Tregtim me pakice te karburanteve,te gazit te lengshem dhe vajrave lubrifikant.Hapje bar-bufe, restorant,parukeri,sallon mode,qender estetike,fitnesi,servis,lavazh,motel,agjensi truristike,agjensi imobilare. Tregtim me shumice e pakice te produkteve me origjine shtazore per njerez.Ne fushen e import-eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te materialeve dhe paisjeve elektrike,elektronike,elektroshtepiake,kompjutera,server dhe paisje te ngjashme. Prodhim, perpunim e shperndarje me shumice te ushqimeve.
Adresa: LUSHNJE Lagjja Xhevdet Nepravishta, Rruga Iliaz Ahmeti, magazine nje kateshe, pasuria nr 1957/3, prane Fabrikes se Qumeshtit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shemsi Sinani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shemsi Sinani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 8,024,809.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 18,274,550.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
M. B. KURTI