Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
KONSTRUKSION 93
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103148B
Forma ligjore: Shoqėri me Pėrgjegjėsi tė Kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 383,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e investimeve, duke vepruar si investitor direkt ose si ndermjetes i firmave te huaja. Ne fushen e ndertimit per prodhimin e materialeve te ndryshme, ne fushen e turizmit, hapjen e kazinove, ne fushen e transportit, ne fushen e bujqesise, financave, kambizmit, bankave. Kryerjen e aktiviteteve te ndryshme tregtare me konsingacion, aktivitete ekonomike me material porosites ne fusha te ndryshme, tregtim te mallrave te import eksportit si ushqimor dhe jo ushqimor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afėrdita Bode 10
Lida Qiraxhi 20
Frederik Kamburi 20
Roza Terova 20
Irvin Bode 10
Zhuljeta Dako 20
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Lida Qiraxhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 134,703,419.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 39,826,424.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KONSTRUKSION 93