Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
KOTTI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103131H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,042,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Shtypje dhe tregtim te librave, broshurave, gazetave, pankartave, revistave, etiketa, reklama, shtypshkrime te tjera te cdo lloji dhe dimensioni per te gjitha entet botuese private dhe shteterore, botim libri. Tregtim me shumice e pakice te letres, bojes, zinkut, filmit, plumbit e te tjera materiale e lende ndihmese qe perdorin ne shtypshkronje.
Adresa: KORCE Lagjja 7, Shetitore Fan Noli, Nr. 8
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vangjush Koti 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Vangjush Koti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 6,129,128.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 6,075,574.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 275,917.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -779,524.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 461.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 239,816.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KOTTI