Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
Vashtemia SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103054Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 53,801,647.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e projektimit dhe ndertimit te objekteve te ndryshme, meremetimin dhe restaurimin e tyre si dhe prodhimi dhe shitja e materialeve te ndryshme te prodhimit. Prodhim i materialeve te ndertimit . a-prodhim i materialeve inert,gur, b-prodhim qeramike,tulla,tjegulla,fajance, c-prodhim elemente betoni, e betonarme e zakonshme, d-prodhim materiale lidhese, e-prodhim i materialeve me baze bitumi - sintetike.Ndertime rrugore, ndertim vepra arti,hidraulike e hidroteknik.Ne fusha te tjera te import-eksportit te makinerive e pjeseve te kembimit per to.Tregetimi i lendes drusore dhe duraluminit.Ne fushen e tregtimit me pakice te karburanteve,vajrave lubrifikante e gazit.Shoqeria mund te kryej dhe cdo lloje aktiviteti tjeter qe nuk eshte i ndaluar nga ligji shqiptar dhe qe ka lidhje te mjaftueshme me objektin e aktivitetit te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gezim Avdolli 50
Servet Cenolli 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Servet Cenolli, Gezim Avdolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 125,558,978.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 4,895,321.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 9,551,985.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 11,250,986.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vashtemia SHPK