Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Prodhim Kepuca Korce
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J64103024S
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Korce
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,164,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 13,164
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregetise dhe Energjitikes
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Ilia Jatagani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -744,911.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vangjush Postoli 10/01/1999
Prodhim Kepuca Korce
Prodhim Kepuca Korce
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!