Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
2Z KONSTRUKSION SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J63229466K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Zbatim punime ndertimi ne kategorite: Punime dheu, sistemime, tarracime, ndertime civile, ndertim rruge kategoria IV dhe V, ndertim ujesjellesa dhe kanalizime. Tregtimi me shumice e pakice dhe import-eksport te mallrave industriale, ushqimore, elektro-shtepiake,transport mallra brenda e jashte vendit. Prodhim dhe tregtim materiale ndertimi me shumice dhe pakice dhe import- eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Zani Zoga 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Zani Zoga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 82,237,982.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 881,366.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,898,229.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,452,547.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
2Z KONSTRUKSION SHPK
2Z KONSTRUKSION SHPK
Transaksione Thesari 2012 - 2013