Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALSTEZO
Numri unik i identifikimit (NIPT): J63208420N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 75,160,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 7,516
Fusha e veprimtarisė: Ndertim objektesh mbi tete kate.Autoshkolle per pergatitjen e te gjithe kategorive te drejtuesve te mjeteve motorrike, per te gjitha shkallet dhe kategorite,autoservis,kolaudim te te gjithe llojeve te automjeteve dhe parking, import-eksport dhe tregti me shumice e pakice te materialeve te pjeseve te kembimit per automjete dhe autotraktora te tipeve te ndryshme, dhe import-eksport e tregtim te makinerive dhe pajisjeve per autoservise. Lyerjen, lustrimin, ringjyrosjen dhe risprucimin e makinave dhe mjeteve te transportit rrugor. Larje mjetesh motorike
Adresa: FIER Lagjia Kryengritja e Fierit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Albert Zogo 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Albert Zogo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 141,014,715.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 185,418,074.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 9,932,497.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,757,461.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 31,282,048.00
Website:http://alstezo.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALSTEZO