Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
MARSOK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62904234Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 22,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Eksport import te te gjitha mallrave, industriale, ushqimore, karburanteve, prodhime te ndryshme mobilerie.Transport mallrash , shitje me shumice e pakice. Agjenci kembimi valutor te monedhave te huaja, tranferte parash brenda dhe jashte vendit ne monedha te huaja shqiptare. Agjenci udhetimi te udhetareve me destinacion kombetare dhe nderkombetare. Ndermjetes per ofrimin e sherbimeve per llogari te Institucionit Financiar jo Banke AK-Invest Sha.
Adresa: Elbasan Bradashesh KUSARTH Fshati Kusarth,rruga qe te ēon per te ECF,prane ECF
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pullumb Qosja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Pullumb Qosja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 210,974,430.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 256,815,385.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,942,212.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,849,769.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,675,264.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,531,131.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MARSOK