Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
RRUGA Elbasan
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62904219T
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 33,148,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 33,148
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: DHIMITER DULJA
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
RRUGA Elbasan
RRUGA Elbasan
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!