Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
LEKSI OR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62904105U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 37,440,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,120
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatos Ormėnaj 77.5
Kristina Ormenaj 22.5
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Kristina Ormenaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,054,960.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -1,291,468.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -698,777.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEKSI OR