Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
INFINIT CONSTRUCTIONS
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62904100D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 232,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,321
Fusha e veprimtarisė: Ndertime dhe rikonstruksione te objekteve civile,industriale,tregtare,turistike,shendetsore,kulturore,sportive,vepra kullimi per vaditje,infrastrukture,sherbime komunale e urbane,ndertime rrugore e hekurodhore,projektime te objektev te siper treguara.blerje dhe shitje trojesh,ndertesa dhe pasuri te paluajtshme.Prodhim,transmetim,shperndarjen dhe shitjen e energjise elektrike.Transport udhetaresh me taksi si dhe ēdo veprimtari tjeter te lejuar nga ligji.Seleksionim tė mbetjeve urbane dhe riciklim, pėrpunim tė mbetjeve tė riciklueshme, kompostim tė mbetjeve organike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Krenar Merko 100
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Krenar Merko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 133,027,236.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 31,570,090.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 19,647,386.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 18,700,505.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INFINIT CONSTRUCTIONS