Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BETA shpk
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 29-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62904026N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 31,276,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 31,276
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bardhyl Fesko 50
Dashnor Xhelo 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bardhyl Fesko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,273,678.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 718,388.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 9,387,605.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BETA shpk
BETA shpk
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!