Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
PEGASUS.
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903750A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 150,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregti e pergjithshme import eksport transport, Tregtimit me shumice e pakice te barnave mjeksor, hapjen e depove farmaceutike, vegla e mjete mjekesore, farrera dhe impute bujqesore, farmaci veterinare,etj. Tregetim instrumenta laboratorikedhe mjeksore, reagente kimike dhe kite diagnostikuese, materiale mjeksore dhe konsumi, sherbim mirembajtjeje, certifikim instrumentash. Paisje kompjuterike, elektrike dhe elektronike
Adresa: TIRANE, Rruga Siri Kodra, tek ish frigoriferi, Nr. 149
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Janis Karathano 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Janis Karathano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 993,656,635.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 825,517,343.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 52,873,976.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 148,497,879.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 161,083,530.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 173,981,688.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PEGASUS.