Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
REKOR - ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J62903736L-Nen falimentim
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 1993
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,538,920,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Joannis Makris 62.44
Ministria e Ekonomise dhe Energjitikes 15.2
REKOR HELLAS 22.36
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Leonidha Komino
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 4
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -7,973,838.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -7,795,161.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -5,722,885.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vjoleta Mulla 27/06/2014 27/06/2015
REKOR - ALBANIA
REKOR - ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!